Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací Rozumím

Kontakt

Chtěli byste se na něco zeptat nebo nás chcete navštívit? Zavolejte, pište, nebo přijeďte. Naši specialisté se o Vás rádi postarají.

Vedení společnosti

AP Freight, s.r.o.

V rohu 434/3, 142 00 Praha 4 – Libuš

IČO: 28819748 | DIČ: CZ28819748
GPS: 50°0’39.1392"N, 14°27’48.551"E

Ing. Petr Starý


E-mail: petr@apfreight.cz

Adam Janda


E-mail: adam@apfreight.cz

Mgr. Tobiáš Chvojka

vedoucí spedice
Tel: +420 734 134 000
E-mail: tobias@apfreight.cz

AP Freight s.r.o.

Jungmannova 1103, 506 01 Jičín

Pobočka Jičín

AP Freight, s.r.o.

Jungmannova 1103, 506 01 Jičín

Bc. Pavlína Polmanová

Tel: +420 776 492 222
E-mail: pavlina@apfreight.cz

Renata Pešková

Tel: +420 730 158 507
E-mail: renata@apfreight.cz

Jana Pokorná

Tel: +420 734 448 243
E-mail: jana@apfreight.cz

Jitka Fišerová

Tel: +420 730 871 059
E-mail: jitka@apfreight.cz

Lenka Vránová

Tel: +420 776 401 111
E-mail: lenka@apfreight.cz

Pobočka Hradec Králové

Budova Mozaika

Gočárova třída 504/54, 500 02 Hradec Králové

Bc. Barbora Poživilová

Tel: +420 730 158 509
E-mail: bara@apfreight.cz

Michal Vlachý

Tel: +420 775 523 333
E-mail: michal@apfreight.cz

Michal Škop

Tel: +420 731 655 224
E-mail: michalskop@apfreight.cz

Martin Čech

Tel: +420 775 666 659
E-mail: martin@apfreight.cz

Petra Pecová

Tel: +420 775 666 659
E-mail: petra@apfreight.cz

Pobočka Praha

Garden Eleven

Kubánské náměstí 1391/11, 100 00 Praha 10

Bc. Jiří Jeník

Tel: +420 734 307 565
E-mail: jiri.j@apfreight.cz

Radek Pour

Tel: +420 734 153 544
E-mail: radek@apfreight.cz

Ing. Irena Jeníková

Tel: +420 734 159 099
E-mail: irena@apfreight.cz

Ing. Lada Kalčicová

Tel: +420 734 346 241
E-mail: lada@apfreight.cz

Lenka Soukupová

Tel: +420 734 235 867
E-mail: lenka.s@apfreight.cz

Kateřina Seifertová

Tel: +420 734 245 718
E-mail: katerina@apfreight.cz

Pobočka Zlín

Budova MSI

nám. T.G.Masaryka 1281, Zlín

Markéta Jiřičková

Tel: +420 734 134 006
E-mail: marketa@apfreight.cz

Kateřina Miková

Tel: +420 735 759 221
E-mail: katka@apfreight.cz

Fakturační oddělení

Ing. Květoslava Hynková

Tel: +420 731 656 850
E-mail: kveta@apfreight.cz

Mgr. Karel Koťátko


E-mail: karel@apfreight.cz

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám a my Vám co nejdříve odpovíme.

Jméno a příjmení
*
E-mail
*
Popis
*
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
Vyplňte nezávaznou poptávku a naši specialisté se Vám ozvou s konkrétní nabídkou. NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA