Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací Rozumím

O SPOLEČNOSTI

AP Freight s.r.o. je česká přepravní a logistická firma, která nabízí profesionální přístup s vysokou kvalitou poskytovaných služeb a nadstandardní úroveň komunikace.

Naši společnost jsme zakládali s jasným cílem stát se Vaším spolehlivým a silným partnerem na poli logistických služeb. Za dva základní pilíře naší činnosti považujeme výborný zákaznický servis a celosvětovou síť partnerů. Vizí společnosti AP Freight je poskytovat kompletní paletu služeb mezinárodnárodní přepravy, a to v prostředí rodinné firmy s proaktivním přístupem. Konkurenční výhodu spatřujeme v našem inovativním a individuálním přístupu ke každé Vaší poptávce a objednávce. Náš tým tvoří lidé s dlouholetými zkušenostmi v oboru, kteří díky znalosti trhu a mezinárodních standardů dokáží optimalizovat Váš logistický řetězec. Kombinujeme silniční, námořní, leteckou a železniční dopravu tak, aby Vaše zásilka dorazila na určené místo včas, bezpečně a ekonomicky. Samozřejmostí je služba sledování zásilky a průběžného informování klientů. Na prvním místě jste u nás Vy, zákazníci. Provozujeme pobočky v Jičíně, v Hradci Králové a v Praze, abychom mohli flexibilně pokrýt Vaše potřeby.

Team AP Freight

Adam Janda

Jednatel společnosti

Každá Vaše poptávka je pro nás specifickým obchodním případem. Klademe důraz na pochopení Vašich potřeb a poté volíme trasu zásilky dle rychlosti, ceny, spolehlivosti, případně dalších aspektů přepravy.

Doručení Vašeho zboží včas a bezpečně je pro nás prioritou. Klienti jsou pro nás partneři a rádi s nimi společně hledáme efektivní řešení přepravy jejich zásilek.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
Vyplňte nezávaznou poptávku a naši specialisté se Vám ozvou s konkrétní nabídkou. NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

NAŠE REFERENCE

SILNIČNÍ PŘEPRAVA

Zásobování zákazníku v Německu a Polsku

Komplexní řešení zásobování zákazníků významné české potravinářské společnosti na německém a polském trhu.

NÁMOŘNÍ PŘEPRAVA

Přeprava kontejnerů po celém světě

Naše společnost přepraví desítky kontejnerů měsíčně po celém světě, a to pro klienty napříč různými odvětvími.

LETECKÁ PŘEPRAVA

Komponenty pro vodní elektrárny

Pravidelné přepravy komponentů pro vodní elektrárny (nadrozměrných nákladů) z České republiky do celého světa.

ŽELEZNIČNÍ PŘEPRAVA

Z Číny do Evropy

Přeprava hutního materiálu z Číny do Evropy na pravidelné měsíční bázi.

SKLADOVÁNÍ

Skladovací prostory pro všechny druhy zásilek

Pravidelné rozvozy zboží koncovým zákazníkům našich klientů, kteří využívají naše skladové prostory např. po importu celokontejnerových zásilek.