Podporujeme

Společnost AP Freight s.r.o. podporuje zajímavé projekty.
Pomáháme, kde to jde a na co stačíme.

Zdravotní klaun

Zdravotní klaun je nezisková organizace s národní a mezinárodní působností, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví. Tím přispívá ke zlepšení jejich psychického i celkového zdravotního stavu, a to prostřednictvím speciálně vyškolených Zdravotních klaunů a souvisejících projektů.

V současné době 86 zdravotních klaunů navštěvuje pravidelně 62 nemocnic, 8 domovů pro seniory a 1 hospic. Aktivitou od roku 2001 si Zdravotní klaun vybudoval stabilní postavení, dobré jméno a velmi sympatickou tvář, která má podporou široké veřejnosti.

GT Sports Technology

GT Sports Technology patří k jednomu z nejlepších týmu v Evropě. Díky úspěchům a  profesionalitě s více než  20 letou zkušeností v motorsportu, patří profesionálové z týmu GT Sports Technology k absolutní špičce. Již v minulosti spolupracovali s nejúspěšnějšími týmy a piloty v Evropě, kteří soutěžili ve slavných závodních sériích jako je FIA GT3, ADAC GT Masters, DTM, Le Mans 24h, European Le Mans Series, A1, Lamborghini SuperTrofeo a další.

WWW: https://www.gt-sports.cz

Spolek Veselý vozíček

Impulsem pro vznik našeho nyní Spolku dříve Občanského sdružení byl 7 letý Lukáš, který v roce 2005 přišel ne vlastní vinou o obě dolní končetiny při vlakovém neštěstí. Jeho odhodlání a snaha se znovu vrátit do normálního života s těžkým zdravotním handicapem nás motivovala k jeho podpoře. Založili jsme proto občanské sdružení s cílem pomáhat a podporovat nejenom Lukáše, ale i další ať již tělesně, zdravotně, mentálně či jinak handicapované děti a mládež.  Rovněž jsme chtěli pomoci i jejich rodinám v jejich nelehkém životě. Zákonem č. 89 / 2012 Sb., občanský zákoník jsme se dnem 1. 1. 2014 stali Spolkem.

WWW: https://vesvoz.webnode.cz/pomahaji-nam/

VD Rally Team

Tento tým vznikl v roce 2011, rozvinutím spolupráce Vlastimila Dědice jun. a Jiřího Janeckého. Oba tito jezdci započali své závodění samostatně. Vlastimil u MR Motorsport v AČR. Zde způsobil po dobu osmi let v několika rolích. Zabýval se pronájmem závodních speciálů pro zahraniční klienty, účastnil se závodů v automobilovém slalomu a off road závodů, pracoval jako mechanik pro další české závodní týmy a několikrát plnil roli tzv. „špiona“. Díky tomuto nasbíral mnoho cenných zkušeností, které chce zúročit v novém týmu.

WWW: http://www.vdrallyteam.cz/

Spolek Smetana

Pěvecký sbor se stále rozrůstá o nové hlasy. Také repertoár pod uměleckým vedením pana sbormistra Vítězslava Čapka nabývá na rozmanitosti a atraktivitě pro současné posluchače. Základem však pro perfektní interpretaci krásných melodií je poctivé zkoušení a slaďování hlasů a rytmu na pravidelných docházkách na zkoušky. Naší prezentaci jsme rozšířili také na internetové všudypřítomné síti, takže nás posluchači a zájemci o naši činnost najdou vždy aktuálně na Facebooku jako Pěvecký sbor Smetana Jičín, kde můžou nahlédnout do života sboru trochu i z jiné strany. Oceníme ohlasy nezávislé veřejnosti.

WWW: http://smetana-jicin.cz/

VD Rally Team

Závodní motocyklový team R&F vznikl z klukovského nadšení p. Pavla ROHÁČE (majitele stolařství Roháč & Fejta) v roce 1996, po zakoupení jednoho z prvních modelů minibike 40 blanenské firmy BLATA a.s.

WWW: https://www.motoracingteam.cz/